Notiks bezmaksas seminārs par vides pieejamību Tukumā!

- admins (komentāri: 0)

Tukuma novada dome un “Fonds-Jūrmala cilvēkam” aicina Tukuma pašvaldības uzņēmējus, tūrisma un sociālo pakalpojumu sniedzēju nozares pārstāvjus apmeklēt bezmaksas semināru “Vides pieejamība cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām”. Seminārs tiek rīkots projekta “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās” ietvaros. Semināra mērķis ir informēt tūrisma nozares pārstāvjus un uzņēmējus par cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām un to vajadzībām. Seminārā būs iespējams iegūt informācija par universālā dizaina pamatprincipiem pielāgojot apkārtējo vidi cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām tādejādi uzlabojot ne tikai pašvaldības sniegto sociālo pakalpojumu, bet uzlabojot arī privātā sektora pakalpojumu līmeni un kopējo tūrisma infrastruktūru. ŠĪ būs unikāla iespēja uzzināt, kā savu kafejnīcu, viesnīcu, veikalu vai citu objektu pielāgot tā, lai tas būtu pieejams visiem – gan jaunajiem vecākiem ar bērniem, gan senioriem, gan cilvēkiem ratiņkrēslos.

Projekta kopējais mērķis ir uzlabot Tūrisma infrastruktūru Tukuma, Alūksnes un Jūrmalas pašvaldībās, veicināt uzņēmēju izpratni par tūristiem ar pārvietošanās grūtībām, kā arī, projekt noslēgumā izveidot katrā pašvaldībā īpašu maršrutu, kas būtu pieejams cilvēkiem ar dažādiem kustību traucējumiem.

Seminārā norises vieta Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3.

Semināra norises laiks 10.06.2015, plkst. 9:00 – 11:45

Vairāk informāciju par semināru varat iegūt Tukuma novada domes Attīstības nodaļā, telefons 29457230, 63107216.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas visām trim pašvaldībām kopā ir 48 997,42 eiro, no tām 44 097,68 eiro ir EEZ finansējums. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta identifikācijas Nr. 2013.EEZ/PP/1/MEC/041/055.

 

Šis projekts top ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

www.sif.lv
www.eeagrants.lv
www.eeagrants.org

 

Iet atpakaļ