Bezmaksas seminārs Jūrmalā par vides pieejamību

- admins (komentāri: 0)

Nodibinājums “Fonds-Jūrmala cilvēkam”, sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi aicina Jūrmalas pilsētas pašvaldības uzņēmējus, tūrisma un sociālo pakalpojumu sniedzējus un citus interesentus apmeklēt bezmaksas semināru „Vides pieejamības veicināšana tūrisma sektorā”. Seminārs tiek rīkots projekta “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās” ietvaros.

Semināra mērķis ir informēt tūrisma nozares pārstāvjus un uzņēmējus par cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām un viņu vajadzībām, tādējādi veicinot ne tikai pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu, bet uzlabojot arī privātā sektora pakalpojumu līmeni un kopējo pašvaldībā esošo tūrisma infrastruktūru. Semināra laikā būs iespējams iegūt informāciju par vides pieejamības reglamentējošo juridisko ietvaru, kā arī par universālā dizaina pamatprincipiem, pielāgojot apkārtējo vidi cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām.

Semināra norises vieta: Jūrmalas pilsētas domes sēžu zāle, Jomas ielā 1/5, Jūrmalā.

Semināra norises laiks: 2015.gada 4.septembris, pulkstenis 13:00 līdz 16:00.

Plašāku informāciju par semināru var iegūt Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Projektu ieviešanas nodaļā, zvanot pa telefonu 67511483, vai +371 25749946.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas visām trim pašvaldībām kopā ir 48 997,42 eiro, no tām 44 097,68 eiro ir EEZ finansējums. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta identifikācijas Nr. 2013.EEZ/PP/1/MEC/041/055.

 

Šis projekts top ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

www.sif.lv
www.eeagrants.lv
www.eeagrants.org

 

Iet atpakaļ